Tretješolci smo v začteku šolskega leta prejeli posebno pošiljko – učenci, ki obiskujejo četrti razred v Bentonu v Anglijji, so nam preko projekta eTwinning poslali svoja sporočila v posebnem potnem listu.

Odločili smo se, da bomo dopisovanje odložili za nekaj časa, saj smo se prvo morali naučiti kakšno stvar o sebi tudi zapisati. In končno, prišel je dan, ko smo se z učiteljico Evelino odločili, da lahko našim novim prijateljem odpišemo.

Učenci centralne šole ter učenci podružničnih šol Breginj, Smast in Drežnica smo vsi izpolnili potne liste in kaj kmalu bodo potovali čez ocean, da razveselijo učence Benton Dene-a.

Pohvala čisto vsem učencem in učenkam, saj so dokazali, da pregovor “Kjer je volja je tudi pot” popolnoma drži.

Ponosna sem na vas,

učiteljica Evelina

Žal imamo fotografije le s centralne šole, vendar boste med potnimi listi zagotovo zagledali tudi svojega.