V sredo, 29.3. smo učenci 4. razreda imeli športni dan. Spoznavali smo Drežnico z okolico.Do Drežnice smo se pripeljali s kombijem. Vrstniki s Podružnične šole Drežnica so nas lepo sprejeli. Skupaj smo se odpravili do razgledne točke pri cerkvi. Najprej smo se orientirali, poimenovali drežniške vasice in spoznali hribovja, ki obdajajo Drežnico. Ogledali smo si tudi mogočno cerkev z bogatimi freskami in vitraži. Mimo zanimivega vodnjaka, smo se odpravili po poti miru, prijateljstva in ustvarjalnosti, kjer smo videli kipe iz lesa in kamna. Na koncu poti smo prišli do vasi Koseč. Po ozki poti smo se spustili do majhne cerkvice sv. Justa. Od učiteljic smo o njej veliko izvedeli. Pozvonili smo tudi na njen zvon. Nato smo se počasi vrnili do šole. Dan je bil poučen in imela sem se lepo.

Neja F. L. in učiteljica, 4. razred