Naložbo sofinancira Evropski socialni sklad ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

Kaj vse se dogaja pri POPESTRIMO ŠOLO si lahko ogledate v spodnjih utrinkih:

Pri popestrimo šolo treniramo tudi smučarske skoke. Spodaj si lahko ogledate priprave na nedeljsko tekmo, ki bo na skakalnicah pri Drežnici.

Med zimskimi počitnicami se je veliko aktivnosti dogajalo na snegu.

Odšli smo na zimski pohod s krpljami do lovske koče na Planici.

Bili smo tudi na smučišču Cerkno

Pripravljali smo teren za spomladansko plezanje. Balvani v okolici Kobarida so primerni za plezanje, le očistiti jih je potrebno. Skupina plezalcev v okviru projekta Popestrimo šolo je pridno zagrabila orodje in očistila veliko skalo. Pridni!

Učenci, ki so sodelovali pri predstavitvi šole na kobariškem sejmu, so bili nagrajeni s smučarskim izletom. Imeli smo se lepo.

Ptički pri nas niso lačni, saj redno skrbimo da imajo dovolj hrane. Najlepša hvala učencem, 8. razreda, ker so izdelali krmilnico.

TUDI NOVEMBRA IN DECEMBRA SMO BILI PRIDNI.

Bili smo tudi na Miklavževem sejmu, kjer smo predstavljali našo šolo z izdelki učencev. Mmmmm… je bilo dobro.

V okviru projekta POPESTRIMO ŠOLO smo se prijavili na natečaj “Olimpijska bakla” v okviru OLIMPIJSKEGA KOMITEJA SLOVENIJE. Učenci so izdelali s tehniko linoreza, grafike na temo olimpijskih iger. Nekaj slikic si lahko ogledate spodaj, ostale pa bodo razstavljene na centralni šoli.

Prvi razredi v Kobaridu so pa zares hitri.

Izdelali bomo pravi avtomobil s pogonom na vzmet in elastike – ELASTOMOBIL.

V Breginju smo imeli delavnice “Šport je zakon”.

MED KROMPIRJEVIMI POČITNICAMI SMO SE UDELEŽILI ROBOTIKE:

Udeleženci delavnice so programirali in ustvarili prave robote.

NA PODRUŽNICAH JE ŠPORT TUDI ZAKON:

NEKATERI PA NAJRAJE PLEZAMO:

V DREŽNICI BEREMO IN SE GREMO GLEDALIŠČE:

TUDI ŠOLSKE KOTIČKE UREJAMO:

NEKAJ UTRINKOV IZ DELAVNICE ŠPORT JE ZAKON:

ZNANJE JE LAHKO BOLJŠE – USTVARJANJE IGRE SPOMIN:

POČITNIŠKE AKTIVNOSTI: