Spoštovani starši!

Vabimo Vas na 1. skupni roditeljski sestanek, ki bo v  torek, 19. septembra 2017, ob 17.00 v šolski jedilnici.

Pred predavanjem bodo ob 16.00  po razredih roditeljski sestanki za učence od 6. – 9. razreda.

Po predavanju, predvidoma ob 18.15, bodo po razredih roditeljski sestanki za učence od 1. – 5. razreda.

Dnevni red:

1. Nagovor ravnateljice
  2. Predavanje z naslovom: ZDRAVA ODZIVNOST, KI KREPI OTROKOVO SAMOSTOJNOST

Predavatelja, Leonida in dr. Albert MRGOLE,  avtorja knjižne uspešnice Izštekani najstniki in starši, ki štekajo.  Sta tudi starša štirih odraslih otrok. Že preko 15 let delujeta v psihoterapevtski praksi, zato bosta na konkretnih zgodbah in primerih pokazala, kako ohraniti stik z otroki. V svoji praksi sta spoznala, da je stik z otrokom ključ do povezanosti, komunikacije in motiviranosti za delovanje otrok na vseh področjih. Čar njunih predavanj so konkretne in uporabne zgodbe iz življenja, ki prinašajo staršem uporabna sporočila.

Prijazno vabljeni!

Melita Jakelj,