Šola v naravi  26. 2. 2018 – 2. 3. 2018:

4. DAN:

Danes smo imeli vsi pred smučarsko tekmo tremo, vendar se je vse dobro izšlo. Popoldne smo tekli na smučeh, zelo smo se zabavali , čeprav smo veliko padali v sneg.

(SOBA 26: Kristjan, Jure, Anej, Ruben, Nejc in Andrej)

Najboljše je bilo to, da smo odšli v Merkator kupit sladkarije :).

(SOBA 24: Andreja in Nena)

Kot vsak dan smo se zjutraj odpravili na jutranjo vajo za tekmo. Po malici smo se odpravili na progo, se postavili na štartna mesta in zdirjali po progi. Po obilnem kosilu smo se odpočili in se kmalu za tem odpravili na tek na smučeh. Z učiteljico Barbaro, Klavdijo in in učiteljem Matjažem smo na smučeh odtekli približno 3 kilometre. Vsi izmučeni smo v domu popili več skodelic soka in posedli na postelje.

(SOBA 23: Nika, Nela, Urška, Živa).

Čaka nas še dolg in zabaven zaključni večer. V Kobarid se vračamo jutri ob 15. uri.

Lep pozdrav, učenci in učitelji.

3. DAN:

Foto utrinki:

2. DAN:

Dan se je začel s smučmi in prelepim veseljem med učenci vsmi.

Konču pa s polnimi želodčki in zadovoljnim zadovoljstvom.

SOBA 28 (Janez, Tian, Žiga, Jan, Peter, Jure)

1. DAN:

UTRINEK DNEVA : (SOBA 21 – Klara, Tajda, Zala, Anika, Anika, Julija)

Imeli smo se lepo, veliko novega smo se naučili, hrana je bila zelo dobra in Zala je lepo praznovala svoj rojstni dan. Vse doma lepo pozdravljamo.