Pozdravljeni!

Obveščam vas, da jesenskih počitniških dejavnosti, zaradi slabe epidemiološke slike, na žalost ne bomo mogli izpeljati. Upam, da se kmalu spet vidimo.

Lepe počitnice vam želim,

učiteljica Maja

Pozdravljeni!

Zaradi velikega števila vpisanih učencev na Ustvarjalne delavnice na PŠ Smast, sem jih razdelila na dve skupini. Vsaka skupina bo imela delavnice vsak drugi teden po naslednjem razporedu:

1.       RAZRED 2., 3. in 4. RAZRED
2. 10. 2019 9. 10. 2019
16. 10. 2019 23. 10. 2019
30. 10. 2019 6. 11. 2019
13. 11. 2019 20. 11. 2019
27. 11. 2019 4. 12. 2019
11. 12. 2019 18. 12. 2019

Pozdravljeni!

V ponedeljek, 30. 9. 2019, na PŠ Drežnica začnemo z vsemi delavnicami v okviru projekta Popestrimo šolo.

Pozdravljeni!

Obveščam, da v četrtek, 13.6.2019, na OŠ Kobarid za 1. in 2. razred, odpade delavnica Zdrave kuhinje in zelišč.

Pozdravljeni!

Obveščam, da smo na OŠ Kobarid zaključili z delavnico Makrame.

Pozdravljeni!

Obveščam, da v sredo 10.4.2019, na PŠ Drežnica odpadejo vse dejavnosti v okviru projekta Popestrimo šolo.

Pozdravljeni!

Vse delavnice v okviru projekta Popestrimo šolo danes, 4.3.2019, na PŠ Smast potekajo po urniku.

Pozdravljeni!

Razpored kuharskih skupin na PŠ Drežnica v mesecu marcu bo sledeč:

6.3.2019 13.3.2019 20.3.2019 27.3.2019
1.SKUPINA 2.SKUPINA 3.SKUPINA 4.SKUPINA

Pozdravljeni!

Oveščam, da v sredo 6.2.2019 in v četrtek 7.2.2019, zaradi bolezni,  odpadejo vse dejavnosti v okviru projekta Popestrimo šolo.

Pozdravljeni!

Obveščam, da v tednu od vključno 28.1.2019 do vključno 1.2.2019, odpadejo vse dejavnosti v okviru projekta Popestrimo šolo.

Pozdravljeni!

Razpored kuharskih skupin na PŠ Drežnica v januarju in februarju bo sledeč:

9.1. 16.1. 23.1. 30.1. 6.2. 13.2. 20.2. 27.2.
1. skupina 2. skupina 3. skupina odpade 4. skupina 1. skupina 2. skupina Zimske počitnice

Lp,

Pozdravljeni!

Obveščam, da 3.1. in 4.1.2019, zaradi bolezni,  odpadejo vse dejavnosti v okviru projekta Popestrimo šolo.

____________________________________________________________

Pozdravljeni!

Obveščam, da jutri odpade dejavnost Makrame, zaradi bolezni. Vsem želim lepe praznike.

Maja Jelenič_

Pozdravljeni!

Obveščam, da ima jutri kuharski tečaj 4. skupina, saj jim je prejšnji teden odpadel zaradi Miklavževega sejma.

Pozdravljeni!

Obveščam, da je prišlo do spremembe ure pri ogledu poklica električista. V četrtek, 6.12.2018, se ob 16.45 dobimo pred šolo. Od tam se bomo skupaj odpravili do cerkve v središču Kobarida. Delo električista bomo namreč spoznavali na terenu.

Pozdravljeni!

Obveščam, da bodo v sredo, 5.12.2018, na PŠ Drežnica, vse dejavnosti v okviru projekta Popestrimo šolo, odpadle.

Pozdravljeni!

Obveščam vas, da je pri dejavnosti Moj poklic prišlo do spremembe nekaterih datumov:

– POKLICI V PODJETJU TIK (četrtek, 29.11.2018, ob 12.45 se dobimo v predverju šole) Poklice si bomo ogledali na delovnem mestu v podjetju TIK.

– POKLIC ELEKTRIČISTA (četrtek, 6.12.2018, ob 12.45 se dobimo v predverju šole)

Multiplikatorka Maja Jelenič

Pozdravljeni!

Obveščam, da v ponedeljek, 12.11.2018, na PŠ Smast odpadeta dejavnosti Učenje malo drugače in Tečaj zdrave kuhinje, ker bomo na plavalnem tečaju. Dejavnost Šport je zakon bo potekala po urniku.

Pozdravljeni!

Na OŠ Drežnica bo v sredo, 7.11.2018, kuharski tečaj izjemoma potekal za vse učence istočasno, saj ne bomo kuhali temveč se bomo preko kviza in risanja prehrambene piramide, učili o zdravem prehranjevanju. V naslednjih dneh bom objavila razpored skupin v novembru in decembru.

Lp,

Maja Jelenič

_________________________________________________________________________________________

Obvestilo za Tabor robotike!

Iz šolskega centra Tolmin, so nam sporočili, da morajo učenci s seboj prinesti copate. Vse dodatne informacije dobite tukaj: Obvestilo – Tabor robotike

Pozdravljeni!

Sporočam, da bo Kuharska delavnica na PŠ Drežnica zaradi prevelikega števila vpisanih potekala v razdeljenih skupinah, kar pomeni, da ne bodo imeli učenci Kuharske delavnice vsako sredo. Ker je prejšnjo sredo kuhal 1.in 2. razred, je to sredo (24.10) na vrsti 3. in 4. razred. Novemberski urnik za Kuharsko delavnico bom objavila med jesenskimi počitnicami. Delavnica Šport je zakon bo za vse učence potekala vsako sredo.

Pozdravljeni!

Sporočam, da jutri, 17.10.2018, na PŠ Drežnica odpade dejavnost Šport je zakon.

V četrtek, 18.10.2018, vse dejavnosti v okviru Projekta Popestrimo šolo, zaradi šolske ekskurzije, prav tako odpadejo.

Pozdravljeni,

Sporočam, da jutri, 15.10.2018, vse dejavnosti v okviru Projekta Popestrimo šolo, zaradi bolezni, odpadejo.

Pozdravljeni!

V četrtek, 27.9. 2018, zaradi Tekmovanja iz znanja logike, odpade dejavnost Aktivno preživljanje prostega časa.

Maja Jelenič

Obveščam starše učencev 1. in 2. razreda na centralni šoli, da je pri dejavnosti “Šport je zakon”, zaradi prostorske zasedenosti večnamenskega prostora, prišlo do sprememb. Dejavnost “Šport je zakon” bo torej potekala ob četrtkih od 15.00 do 16.30 in ne ob petkih, kot je napisano na prijavnicah.