Naša šola se je letos drugič pridružila evropskemu projektu “Europe Code Week«. V tem sklopu  so se v Evrope zvrstile številne aktivnosti, s katerimi se mladim želi približati digitalno pismenost in svet računalniškega programiranja.

V okviru eTwinning projekta so sodelovali  učenci od 1. do  6. razreda pri »coding and art«, kjer so risali ali izdelovali slike v kvadratkih (pixel art). Spoznavali so tudi nove računalniške in tablične aplikacije.

Povezali smo se tudi z  Zavodom Državljan D, njihov predstavnik gospod Domen Savič je učencem  od 6. do 9. razreda pripravil tudi zanimive delavnice.

V okviru Tedna otroka so si učenci 4. in 5. razreda ogledali film GAJIN SVET, ki govori o nevarnostih na spletu.

Poglejte naše dejavnosti TUKAJ.

Smo tudi na facebook!