Drage učenke, dragi učenci!

Z veseljem vam sporočam, smo danes z ministrstva prejeli obvestilo, da se bodo predvidoma 18.5.2020 pričeli postopno sproščati ukrepi tudi v šolah in vrtcih.  Najmlajši se bodo lahko vrnili v šolo, najstarejši nekoliko kasneje, ostali pa bodo šolsko leto zaključili s poukom na daljavo.

Načrtujemo, da bomo 18. 5. 2020 pričeli pouk v šoli za učenke in učence 1., 2. in 3. razreda. Za ostale bo pouk na daljavo potekal še naprej.

Predvidoma se bodo 25. maja 2020 v pouk v šoli vključile tudi učenke in učenci 9. razreda.

25.maja 2020 se bodo organizirale dejavnosti za učence od 4. do 8. razreda, ki imajo učne težave in ki v šolskem letu niso uspeli doseči minimalnih standardov znanja pri posameznih predmetih.

Za vse ostale pouk na daljavo poteka po ustaljenem urniku do zaključka šolskega leta.

O vseh podrobnostih vas bomo sproti obveščali.

Ostanite dobro, ostanite zdravi in kmalu nasvidenje!
Ravnateljica Melita Jakelj.