POZIV UČENCEM IN DIJAKOM S PREBIVALIŠČEM V OBČINI KOBARID, DA SE PRIJAVIJO NA BREZPLAČNI TOPLI OBROK

Na podlagi navodila Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport objavljamo poziv učencem in dijakom v času šolanja na daljavo, da se prijavijo na brezplačni topli obrok.

Učenci, ki obiskujejo Osnovno šolo Kobarid, se za topel obrok prijavijo NAJKASNEJE DO PONEDELJKA, 9. 11. 2020, DO 10. URE:

• na elektronski naslov kuhinja-obroki@os-kobarid.si ali
  • preko SMS sporočila na telefonsko številko 051 615 730.

V prijavi navedite:

ime in priimek učenca,
naslov bivanja,
razred, ki ga obiskuje.
Topli obroki se bodo zagotavljali predvidoma od torka, 10.novembra 2020 dalje.

Obenem pozivamo dijake s prebivališčem v občini Kobarid in osnovnošolce, ki obiskujejo drugo šolo in so do toplega obroka upravičeni, da za več informacij glede prijave stopijo v kontakt s šolo, ki jo obiskujejo.

Brezplačni topli obrok pripada učencem in dijakom, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka oziroma 2. razred državne štipendije). Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem in dijakom, ki so nameščeni v rejniško družino.

O načinu in lokaciji prevzema prehrane bodo upravičenci obveščeni naknadno.

Vse informacije bodo sproti objavljene tudi na spletni stran Občine Kobarid, www.kobarid.si