SEZNAM INTERESNIH DEJAVNOSTI NA OŠ KOBARID ŠOL. L. 2019/2020 

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA PROSTOR IZVAJALEC
1. Otroški pevski zbor 1. četrtek 12:40- 13:25 učilnica glasbe Karmen Ostrožnik
2. Otroški pevski zbor 1.-5. ponedeljek 12:40- 13:25 učilnica glasbe Karmen Ostrožnik
3. Otroški pevski zbor 2.-5. torek 12:40- 13:25 učilnica glasbe Karmen Ostrožnik
4. Mladinski pevski zbor 6.,7.,8.,9. sreda 14:30-16.00 učilnica glasbe Marjetka Rakušček in Aurora Calvet Manas
5. Kemijski krožek 8.,9. torek 12:40-14:15 učilnica kemije in biologije Barbara Smrekar
6. Računalništvo 3. petek 11:35-12:20 učilnica računalništva Klavdija Berginc
7. Logika 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru učilnica matematike Nevenka Baskar
8. Italijanščina 4.,5.,6. četrtek 14:15-15.00 učilnica 4.a Sandra Poljanec
9. Novinarski krožek 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru šolska knjižnica Nina Levpušček Melinc
10. Bralni klub 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru šolska knjižnica Nina Levpušček Melinc
11. EKO bralna značka 1.,2.,3. po dogovoru po dogovoru Irena Stergar
12. Angleški bralni klub 8.,9. po dogovoru po dogovoru Sandra Kozorog Košuta
13. Šolski parlament 5.-8. po dogovoru po dogovoru šolska knjižnica Urška Mlekuž Vončina
14. Gledališko krožek 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru Nataša Špolad Manfreda
15. Krožek osebne kakovosti 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru Petra Škrjanc
16. Kuharski 8. po dogovoru po dogovoru učilnica gospodinjstva Nadja Rejec
17. Prva pomoč 8.,9.

po dogovoru

od januarja

po dogovoru Mateja Matajurc in Urška Rijavec
18. Podmladek RK 1.-4. po dogovoru po dogovoru Mateja Matajurc
19. Nogomet 6.-9. sreda sode tedne 12:40-14:15 šolska telovadnica Matjaž Sovdat
20. Odbojka 6.-9. četrtek 1 del leta 12:40-14:15 šolska telovadnica Vesna Uršič
21. Plesna skupina 4.-6. četrtek 12:40-14-15 šolska telovadnica Nika Eržen
22. Beremo v dvojicah 1.-5. po dogovoru po dogovoru Evelina Kravanja in Aurora Calvet Manas
23. Erasmus+ 6.,7. po dogovoru po dogovoru Aurora Calvet Manas in Damjana Nanut
24. E -Twining po dogovoru po dogovoru Aurora Calvet Manas, Damjana Nanut in Evelina Kravanja

  

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA PROSTOR IZVAJALEC
1. Nogomet 1. torek 14:30-16:00 stadion ali telovadnica Luka Flander
2. Nogomet 2., 3. torek 16:00-17:30 stadion ali telovadnica Aleks Volarič in Aljaž Kustrle
3. Nogomet 2., 3. četrtek 14:30-16:00 stadion ali telovadnica Aleks Volarič in Aljaž Kusterle
4. Nogomet 4., 5., 6. sreda in petek 14:30-16:00 stadion ali telovadnica Blaž Volarič
5. Nogomet 5.,6.,7.,8. torek 17:30-19:00 stadion ali telovadnica Dani Vulikić
6. Plesne vaje 1.,2. torek 14:30-15:30 večnamenski prostor OŠ Suzana Brešan
7. Plesne vaje 3.,4. torek 15:30-17:00 večnamenski prostor OŠ Suzana Brešan
8. Plesne vaje 5.,6.,7. torek 17:00-18:30 večnamenski prostor OŠ Suzana Brešan
9. Mali radovednež 2.,3. torek 15:00-15:45 učilnica tehnike Zavod Vseuk
10. Mali radovednež 2.,3. sreda 15:15-16:00 učilnica tehnike Zavod Vseuk
11. Mali radovednež 4.,5. torek 16:00-16:45 učilnica tehnike Zavod Vseuk
12. Gimnastika 1., 2. sreda 16:30-17:30 telovadnica Gimnastična Zveza Slovenije
13. Gimnastika 3. sreda 17:30-18:30 telovadnica Gimnastična Zveza Slovenije
14. Atletika 1.-9. četrtek 15:00-16:30 stadion ali telovadnica Borut Skočir in Peter Domevšček
15. Planinski krožek 1.-9. sobota MOPD Kobarid
16. Karate 1.-9. v dogovoru v dogovoru v dogovoru Ana Vukelić in Kitty Finc
17. Plezanje 1.-9. torek in četrtek v dogovoru v dogovoru Benjamin Kodele

 

PŠ DREŽNICA

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA IZVAJALEC
1. Mali radovednež 2.,3., 4. sreda 13:45-14:30 Zavod Vseuk
2. Računalništvo 1.,2. in 3.,4. torek  2. del leta 13:45-14:30 Klavdija Berginc
3. Otroški pevski zbor 1.,2. torek 11:20 – 12.05 Rina Berginc
4. Otroški pevski zbor 1., 2., 3., 4. četrtek 11:20 – 12.05 Rina Berginc
5. Učenje malo drugače 3., 4. ponedeljek 13.00 – 14.00 Maja Jelenič
6. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4. ponedeljek 14.00 – 15.25 Maja Jelenič
5. Šport je zakon! 1., 2., 3., 4. ponedeljek 15.25 – 16. 30 Maja Jelenič

 

PŠ SMAST

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA IZVAJALEC
1. Mali radovednež 2.,3., 4. ponedeljek 13.45 – 14.30 Zavod Vseuk
2. Računalništvo petek

13:45-14:30

(samo 1. polletje)

Klavdija Berginc
3. Učenje malo drugače 1., 2., 3., 4. sreda 13.00 – 14.00 Maja Jelenič
4. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4. sreda (sode tedne) 14.00 – 15.00 Maja Jelenič
5. Kuharsko-zeliščarska delavnica 1., 2., 3., 4. Sreda (lihe tedne) 14.00 – 15.00 Maja Jelenič
6. Šport je zakon! 1., 2., 3., 4. ponedeljek 15.25 – 16. 30 Maja Jelenič
7. Otroški pevski zbor 1., 2., 3., 4. sreda 11:20-12:05 in 12:25-13:10 Marjetka Rakušček

 

PŠ BREGINJ

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA IZVAJALEC
1. Otroški pevski zbor 1., 2., 3., 4.

ponedeljek

četrtek

11.30-12.15 Ana Vukelič
2. Računalništvo 1., 2., 3., 4. četrtek 13:45-14:30 Klavdija Berginc
3. Pravljične urice sreda v dogovoru Ana Vukelič
4. Angleščina za prvošolce 1. sreda v dogovoru Ana Vukelič
5. Jestival 3., 4. torek (september in oktober – 3x) 13.00 – 15.00 Maja Jelenič
6. Učenje malo drugače 1., 2., 3., 4. torek 13.00 – 14.00 Maja Jelenič
7. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4. torej

14.00 – 15.00

 

Maja Jelenič
8. Aktivno preživljanje prostega časa za prvošolce 1. torek 11.30 – 12.20 Maja Jelenič

 

POPESTRIMO ŠOLO

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA PROSTOR IZVAJALEC
1. Učenje malo drugače po dogovoru četrtek 12.30 – 14.15 kabinet 15 Maja Jelenič
2. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4., 5. petek/sobota/počitnice po dogovoru po dogovoru Maja Jelenič
3. Kuharsko-zeliščarska delavnica 1., 2., 3., 4. četrtek/petek 15.00 – 16.30 gospodinjska učilnica Maja Jelenič
4. Ambasadorji triglavskega narodnega parka 6., 7., 8., 9. po dogovoru po dogovoru po dogovoru Maja Jelenič
5. Moj poklic 8., 9. po dogovoru po dogovoru obisk različnih podjetji Maja Jelenič
6. Vesela šola 4., 5., 6., 7., 8., 9. po dogovoru po dogovoru po dogovoru Maja Jelenič
7. Kresnička 4., 5. po dogovoru po dogovoru po dogovoru Maja Jelenič

 

(Skupno 420 obiskov, današnjih obiskov 1)