Spoštovani učenci in starši!

Od ponedeljka, 10. 10. 2022 bodo šolski prevozi potekali po nekoliko spremenjenem voznem redu. Nov vozni red je objavljen tudi na šolski spletni strani

Spremembe so naslednje:

• Oba avtobusa, ki pripeljeta otroke v šolo iz Drežnice (Jezerca in Drežniške ravne), bosta po novem vozila 5 minut prej (6:50 izhodiščna postaja).
  • Odhod avtobusa iz Vrsnega bo ob 7:30; v šoli Smast odloži učence iz Vrsnega in Libušenj.
  • Drug avtobus ob 7:20 pobere učence od 1. – 4. razreda v Ladrah in jih odpelje na POŠ Smast. V Smasteh ob 7:23 pobere učence iz Smasti, ki obiskujejo pouk v Kobaridu in jih pripelje v Kobarid.
  • Na Svino pelje avtobus za Livek
  • Učence iz Sužida odpelje en avtobus ob 12:35 oziroma 14:20, učence iz Robiča in Kreda drug avtobus ob 12:35 oziroma 14:25.
  • Učence iz Idrskega in Mlinskega odpelje avtobus za Livek. V primeru, da je učencev preveč, prevoz v Idrsko in Mlinsko opravi avtobus za Breginj.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav, Simon Skočir