4. razred PŠ Smast:

Ponedeljek, 18.5.

Utrjeval -a boš še  pisno deljenje, ker bo naslednji dan  ocenjevanje. Pisno deljenje 18.5.

Torek, 19.5.

Vem, da znaš pisno seštevanje, odštevanje, množenje in deljenje. Dobro rešuj naloge – srečno.

Sreda, 20.5.

Danes gremo pa s snovjo naprej. Z enačbami smo se že srečali. Reši naloge (1., 2., in 3.) v DZ na str. 50 – Enačbe.

Četrtek, 21.5.

Nadaljuj z reševanjem enačb v DZ na str. 50/51; naloge 4., 5., 6.

Petek, 22.5.

Danes pa se bomo učili postopek reševanja enačb. Enačbe – POSTOPEK – prepiši  iz UL v zvezek matematike, ali pa UL zalepi v zvezek.

SLOVENŠČINA

Ponedeljek, 18.5.

Branje berila – str. 86/87:  Svetlana Makarovič – Že v začetku strašno srečanje z oblakom ( preberi zgodbo večkrat) in odgovori na prvo točko – piko na str 87. Odgovore napiši v zvezek.

Torek, 19.5.4

V zvezek prepiši iz tega berila, ki si ga prebral –  1. odstavek.

Sreda. 20.5.

Preberi zgodbo iz UL – Šolanje za viteza in odgovori na vprašanja – v zvezek. šolanje za viteza – 1.list          šolanje za viteza – 2.list

Četrtek, 21.5.

V zvezek iz UL – Šolanje za viteza,  prepiši lično in brez napak  – zadnji odstavek.

DRUŽBA

Sreda, 20.5.

Uči se za ocenjevanje. Ponavljaj in utrjuj svoje znanje ob zapiskih v zvezku in s pomočjo učbenika.

Ustno ocenjevanje znanja.

NARAVOSLOVJE IN TEHNIKA

Torek, 19.5. – 2. uri

Utrjevali bomo snov – človeško telo. Oglej si ta dva filma.  naše telo – utrjevanje 3in 4. film                naše telo – utrjevanje – film

Petek, 22.5.

Utrjujemo snov – odgovori na vprašanja v kleščno mapo. Uči se, ker bo naslednji teden preverjanje (24.5.) in 2.6. pa ocenjevanje.  PONOVIMO člov. telo

TUJ JEZIK: ANGLEŠČINA

9.teden_ponedeljek, 18.5.

četrtek: vabilo na zoom in priprava: Četrtek, 21.maja

LIKOVNA UMETNOST

FOTOGALERIJA_slikanje-z-naravnimi-materiali

Navodila za delo: 2020_05_22_4razred_9teden

GLASBENA UMETNOST

Torek,  19.5. in četrtek, 21.5.

Prepiši pesem v zvezek GUM in si jo v prihodnosti nauči na pamet.      Dekle daj mi rož rdečih – besedilo

ŠPORT

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Ponovi pesmi, ki smo se jih učili. Lahko poješ ob posnetkih: KRESNIČKE IN ZVEZDE PEVKA ŽABICATRI ČEBELE.