V PONEDELJEK, 22. 5. 2023, bomo za učence 6. do 9. razreda izvedli medpredmetni dan dejavnosti – ORIENTACIJO.

Učence prosimo, naj se na dan dejavnosti primerno pripravijo in upoštevajo navodila učiteljev.

• V šolo pridite športno oblečeni, v pohodni obutvi. V primeru sončnega vremena priporočamo ustrezno pokrivalo.
  • Telefoni so strogo prepovedani med celotnim dnevom dejavnosti!
  • Učenci boste na teren odšli brez nahrbtnikov – malico boste pojedli pred pohodom oziroma po vrnitvi v šolo.
  • Malico prevzame vsak sam od 7.45 do 8.00 v šolski jedilnici. S seboj prinesite steklenico za pijačo.

6. in 7. uro za vse učence od 6. do 9. razreda odpade pouk rednih in izbirnih predmetov.

Na šolski oglasni deski bo v ponedeljek zjutraj visel razpored učencev po ekipah. Učenci naj si do 8.00 pogledajo v katero ekipo so razporejeni. Zberejo naj se v učilnicah, ki so jim dodeljene.

Organizatorke: Klavdija Berginc, Nadja Rejec, Andreja Štrukelj, Martina Zorč Melinc