Po deževni noči nas je zjutraj pričakalo sonce. Obiskali smo Mediadom, na Tartinijevem trgu poslali presenečenje za vas, nato pa smo že hiteli na kosilo.

Hop, hop, smo odskakljali v čudežni svet matematike, drugi pa v bazene. Za zaključek kopalke veselo “guzamo” na toboganih, da se kar kadi za nami. Po odzivih kurjepoltih otrok, je morje še kar slano in toplo, nasmehi pa segajo do ušes. Našli smo tudi veliko različnih polžev (hej, kako nam je včerajšnje znanje iz muzeja školjk prišlo prav!!), nekaj modroustih petošolcev ter nagajivih galebov. Pice je prehitro zmanjkalo, zato nam je uspelo fotografirati le krožnik ter polne trebuščke. Seveda nismo mogli mimo slastnega sladoleda in ne boste verjeli, videli smo tudi jato delfinov.

Sledilo je likovno ustvarjanje … a nismo krasni 😉

“Ma učitel’ca, same dore reči delamo tle! Če to ni najboljš’ šola v naravi!!!!” je rekel en od naših učencev.