Spoštovani starši!

Pred zaključkom šolskega leta vam posredujemo informacije, ki so jih prejeli tudi učenci glede poteka zadnjega šolskega dne.

Zadnji šolski dan bo potekal nekoliko drugače. Poleg podelitve spričeval in pohval bomo s proslavo obeležili Dan državnosti, s prireditvijo Nekatere barve so spredaj pa izpostavili najpomembnejše dosežke učencev v šolskem letu 2022/23.

Organizirani bodo samo prvi prevozi, tako na centralni šoli kot na podružnicah. Avtobusi bodo pričeli z odvozi izpred centralne šole ob 11:45.

Podaljšano bivanje bo organizirano za učence na podlagi predhodne prijave.

Vsa kosila so odjavljena. Prosimo starše, da prijavijo na kosilo učence, ki bi želeli imeti kosilo v šoli. Poskrbeli bomo, da bodo tudi vozači v miru pojedli pred odhodom avtobusov.

Prosimo, da opomnite učence, naj jutri oddajo ključke od garderobnih omaric razrednikom, izpraznijo omarice in jih pustijo odklenjene.

Staršem in učencem želimo lep zaključek šolskega leta.

Zaposleni na OŠ Simona Gregorčiča Kobarid