Spoštovani starši!

Za obdobje od 1. do 15. septembra morate starši sami prijaviti otroke na kosilo (preko aplikacije MojaMALICA), od 18. 9. dalje pa bodo veljali podatki, ki jih boste vpisali na prijavnico (obrazec Prijava na šolsko prehrano). Na malico so od 1. 9. dalje prijavljeni vsi učenci (morebitne odjave uredite preko MojeMALICE).

Učenci, ki na kosilo ne bodo prijavljeni, kosila ne bodo dobili.

Za pristopanje h kosilu je obvezna uporaba ključka. Učenci, ki so ključek izgubili oziroma imajo nedelujoči ključek, naj se do zglasijo v tajništvu, kjer bodo prejeli novega. Za pridobitev novega ključka je potrebna izpolnjena in podpisana izjava: naročilo novega ključka za kosilo oziroma garderobno omarico (dokumenti in obrazci).

V primeru, da ima kdo težave z aplikacijo MojaMALICA, naj to sporoči na elektronski naslov: kuhinja-obroki@os-kobarid.si. Do rešitve težav lahko obroke prijavi oziroma odjavi preko navedene elektronske pošte.