Odločili smo se, da nam deževni dnevi ne bodo pokvarili zadnjih šolskih dni v tem šolskem letu. Najprej nas je obiskala zobna vila Ana iz ZD Tolmin in nam polepšala začetek prejšnjega tedna, ko nam je podelila nagrade, ker smo pridno umivali zobke.

Ker v torek vreme še vedno ni sodelovalo, smo sprejeli prijazno vabilo vzgojiteljic in bili očarani nad predstavo Pika Pikapolonica.

Tudi prvošolce smo z veseljem sprejeli in jim prisluhnili. Prav zares smo uživali v njihovi družbi.

V četrtek in petek se nam je končno nasmehnila sreča in izkoristili smo sončna dopoldneva.

Današnji deževni dan smo preživeli v šoli, imeli smo dan zdravja. Pogovarjali smo se o osebni higieni, kako poskrbimo za svoje zdravje, pripravljali zdrave obroke in se preizkusili v jogi.

No, je že res, da nas deževno vreme ne ustavi, si pa vseeno želimo, da končno spet posije sonce.