Spoštovani starši!

Samo še teden dni nas loči do zaključka šolskega leta in zasluženih počitnic. Zadnji šolski dan bo tako kot vsako leto potekal nekoliko drugače.

Jutranje varstvo bo organizirano. Podaljšano bivanje bo organizirano za učence po predhodni najavi. Obrazec za prijavo najdete tudi TUKAJ.

Kosila bodo odjavljena za vse učence. Kosila bodo zagotovljena za vse učence po predhodni najavi preko portala Moja malica. Tudi učenci, ki niso v podaljšanem bivanju, bodo imeli čas pojesti kosilo.

Poleg podelitve spričeval bomo na zadnji šolski dan s proslavo obeležili Dan državnosti ter pripravili prireditev Nekatere barve so spredaj. Na zadnji šolski dan bomo imeli štiri šolske ure.

Organizirani bodo samo prvi prevozi. Z odvozi bodo pričeli ob 11:30. Učenci, ki bodo prijavljeni na kosilo, bodo lahko odšli na kosilo ob 11:15.

Obveščamo vas tudi, da bodo od 26. 6. do 2. 7. v večnamenskem prostoru pozabljena oblačila in obutev učencev. Če pogrešate kakšen kos, vas vabimo da pridete v šolo in ga poiščete.

Hvala in lep pozdrav.