Dragi učenci, spoštovani starši PŠ Breginj! Počitniški dnevi se iztekajo, šolskim klopem je dolgčas, novo šolsko leto se pričenja. Pričakujemo vas v ponedeljek 2. septembra 2024, s pričetkom pouka ob 7.45. Prvošolčke bomo sprejeli ob 10.00. Šolski kombi bo vozil po običajnem urniku (objavljen na spletni strani). Organizirani bodo samo prvi odvozi. Učenci naj imajo v beležkah zapisano glede kosila in podaljšanega bivanja za prvi šolski dan. Za obdobje od 2. do 13. septembra morate starši sami prijaviti otroke na kosilo (preko aplikacije Moja MALICA), od 16. septembra dalje bodo veljali podatki, ki jih starši vpišete na prijavnico (obrazec). Na malico so od 2. 9. dalje prijavljeni vsi učenci (morebitne odjave je potrebno urediti preko Moje Malice).

Lep vikend, se vidimo v ponedeljek!

Vaše učiteljice.