Spoštovani starši!

Počitnice se iztekajo in začetek novega šolskega leta je pred vrati. kljub temu želim vam in vašim otrokom, da teh nekaj dni preživite v čim bolj počitniškem duhu.

Prepričan sem, da nestrpno pričakujete objavo informacij in urnikov na spletni strani.

1. Urniki s seznamom razrednikov so pripravljeni in deležni zadnjih korekcij ter bodo objavljeni najkasneje jutri.
  2. Prvi šolski dan bo 2. septembra. Učenci od drugega do devetega razreda pričnejo s poukom ob 8:00. Prvo uro imajo z razredniki, nato pouk po urniku.
  3. Sprejem prvošolčkov na centralni šoli je ob 8:30.
  4. Prvi šolski dan bo potekal pouk samo prvih pet šolskih ur. Organizirani bodo samo prvi odvozi. Prvi šolski dan bo podaljšano bivanje potekalo normalno.  Učenci bodo imeli možnost kosila. Starši morajo prijaviti otroke na kosilo preko aplikacije Moja MALICA. Prvi šolski dan bo možnost prijave na kosilo tudi v šoli. Med razredno uro bo v razred prispel seznam, na katerega se bodo učenci lahko vpisali. Za obdobje od 2. do 13. septembra morajo starši sami prijaviti otroke na kosilo (preko aplikacije MojaMALICA), od 16. septembra dalje bodo veljali podatki, ki jih starši vpišejo na prijavnico (obrazec). Na malico so od 2. 9. dalje prijavljeni vsi učenci (morebitne odjave je potrebno urediti preko MojeMalice)
  5. Izvajalec prevozov nam je omogočil zamik šolskih prevozov in nam na ta način omogočil izvedbo dveh odmorov za malico ter daljšega odmora za kosilo, česar smo zelo veseli. Na ta način bomo lahko učencem omogočili več časa za mirno in kulturno prehranjevanje ter dodaten odmor za sprostitev. Urniki prevozov bodo objavljeni istočasno z urniki pouka.

Lep preostanek počitnic vam želim in nasvidenje naslednji teden.

Simon Skočir, ravnatelj