V ponedeljek, 5. 2. 2018, smo organizirali zaključek področnega tekmovanje v nogometu za osnovne šole.

Poleg naše šole so nastopile še ekipe: OŠ Draga Bajca Vipava, OŠ Milojka Štrukelj Nova Gorica, OŠ Danile Lokarja Ajdovščina, OŠ Franceta Bevka Tolmin, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica.

Po porazu proti OŠ iz Ajdovščine in zmagi proti odlični ekipi  OŠ F. Erjavca iz N. Gorice je naša ekipa napredovala iz skupinskega dela tekmovanja. V polfinalu smo se pomerili proti ekipi OŠ Vipava. Po neodločenem rezultatu 0 : 0, so sledili kazenski udarci. Kris Ivančič, Svit Kramar Roš in Leon Korošec so zadeli, Tine Žuber je strel branil in zmaga je bila naša. V finalu je sledil sicer poraz proti ekipi Milojka Štrukelj iz N. Gorice, vendar v nadaljevanje – četrtfinale tekmovanja za OŠ napredujeta obe ekipi. Po izboru trenerjev je bil najboljši igralec turnirja vratar TINE ŽUBER.

Za OŠ Kobarid so igrali:

Kris Ivančič, Svit Kramar Roš, Leon Korošec, Patrik Ivančič, Tine Žuber, Tian Uršič, Aljaž Mašera,Blaž Plesničar, Rok Berginc, Matjaž Rakušček, Blaž Koren.

Čestitke.

Učenci 8.a