Spoštovani starši!

Kot ste bili seznanjeni v začetku leta, smo se odločili, da za en dan odpremo vrata naših učilnic tudi za starše naših učencev.

Dan odprtih vrat bo v četrtek, 11. 4. od 16h – do 18-ih. Ta dan bo pouk potekal nekoliko drugače.

• Pouk na podružničnih šolah bo potekal po ustaljenem urniku
  • Na centralni šoli ne bo pouka v dopoldanskem času.
  • Učenci pridejo v šolo popoldan (okrog 15h). Natančna navodila jim bodo podali učitelji glede na dejavnost, pri kateri sodelujejo.
  • Organizirani bodo tudi prevozi v šolo. Urnik prevozov bo objavljen v ponedeljek. Za odvoz iz šole do doma poskrbite starši po zaključku dneva.
  • Za učence prve triade bomo organizirali nujno varstvo. Starši ste že prejeli povezavo do ankete.
  • Za učence ta dan ne bo organizirano kosilo. Učenci bodo prejeli popoldansko malico.

V želji, da se nam naslednji četrtek pridružite v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo. Vabilo s podrobnejšimi informacijami bo objavljeno v kratkem.