Centralna šola Kobarid 1. a:

Orientacija (ponavljanje, utrjevanje), SDZ 1.del, str. 18, 19

Orientacija (ponavljanje, utrjevanje), SDZ 1.del, str.26, 27, 28

SLOVENŠČINA

Berem sličice (ponavljanje, utrjevanje), SDZ 1.del, str.8, 9

Vodoravna črta – v zvezek nariši vodoravne črte

Sem vljuden (ponavljanje, utrjevanje), SDZ 1.del, str. 12, 13, 14: prebereš pesmico

Dolge in kratke besede (ponavljanje, utrjevanje) SDZ 1.del, str. 32, 33: v zvezek napišeš tri kratke in dve dolgi besedi.

SPOZNAVANJE OKOLJA

Pomlad- opazovalni sprehod

LIKOVNA UMETNOST

Slikanje: Pomlad

Na risalnem listu dokončaš z risanjem in barvanjem, ŠD: Orientacijski pohod

GLASBENA UMETNOST

Izštevanka: v zvezku, knjigi, Berilu,… poiščeš izštevanko in jo ponoviš.

ŠPORT

Sprehod v naravo

Igre v naravi

Hoja in tek v naravi

NIZ TUJ JEZIK ANGLEŠČINA sreda 18. 3.

Oglej si še enkrat zgodbo Od glave do prstov na nogi, ki smo si jo ogledali v šoli. Poslušaš jo lahko tukaj. Si slišal vse dele telesa? Ob ponovnem poslušanju, se dotakni dela telesa, ki ga poimenujejo.

Ob posnetku zapoj in zapleši na naslednjo pesem. Poj čim glasneje, da te bom lahko slišala do mojega doma 😉

Zapoj in zapleši še na naslednjo pesem in ugotovi nasprotja.

Nekomu iz družine se predstavi, saj veš kako – kako ti je ime, koliko si star …  OBVLADAŠ! 😉

Objem od daleč, z novo nalogo se ti oglasim v petek. Ostani zdrav/a!

petek 20. 3.

Pozdravljeni učenci!

Danes si boste ogledali naslednji posnetek in ugotovili, kdo nagaja malemu pajkcu, da ne more priti do svoje hišice. Posnetek si oglejte vsaj trikrat, zraven glasno pojte in pomagajte pajku do doma.

Vzemi zvezek za angleščino in na prvo prazno stran napiši naslov THE ITSY BITSY SPIDER in spodaj narišite njegovo potovanje.

Posnetek si oglej še enkrat, zapoj, zapleši, odigraj zgodbo, predvsem pa se imej lepo. V hiši hitro poišči kakega pajka, ki ga mamina metla še ni opazila, zapoj mu pesem in mu povej, naj hitro spleza v svojo hišo, saj se nam bliža dež 😉

Pošiljam vam objem od daleč, saj vas že malo pogrešam!

Se slišimo v sredo zjutraj!

PODALJŠANO BIVANJE

do petka 20.3. rešite Kahoot:

prijavite se na telefonu, tablici ali računalniku na https://kahoot.it/ CODA:0420397

(Skupno 1.271 obiskov, današnjih obiskov 1)