Centralna šola Kobarid 6. b:

SLOVENŠČINA

6 b slovenščina daljava 11 teden

GEOGRAFIJA

ZGODOVINA

NARAVOSLOVJE

TUJ JEZIK: ANGLEŠČINA

Ponedeljek, 1. 6. 2020 (1. ura)

11 TEDEN 1

Ponedeljek, 1. 6. 2020 (2.ura) in torek 2. 6. 2020

11 TEDEN 2

TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA

LIKOVNA UMETNOST

Ker imate ta teden samo učenci 6.b pouk na daljavo, s 6.a pa se v četrtek že vidimo v šoli, za danes nisem pripravila nove naloge. Učenci 6.b si še enkrat preberite snov prejšnjega tedna (likovni motiv krajina). Da ne boste iskali po arhivu, vam dokument še enkrat pripenjam tule: 2020_06_2_7razred_11teden

Kdor želi, si lahko ogleda nekaj slik slovenskih impresionistov, med drugim tudi krajinskih.  S spodnjo povezavo prideš na stran Narodne galerije v Ljubljani, v zbirko impresionističnih slik, lahko pa si ogledaš tudi katero drugo slikarsko obdobje ali izbiraš med imeni slikarjev.

ŠPORT

Pozdravljeni učenci!

Smo pri zadnji uri pouka Športne na daljavo.Danes imate aktivnost po izbiri.Ne pozabite na ogrevanje,glavni del ure in sproščanje.Učitelja vam želiva uspešno in varno vadbo.Vidimo se naslednjo uro v šoli.

GLASBENA UMETNOST

Utrdi korake plesa, ki si se ga prejšnji teden moral/a naučiti. Naslednji teden ga boste plesali v šoli.

GOSPODINJSTVO

RAČUNALNIŠTVO

Pozdravljeni učenci!

Osvežili bomo znanje o varnosti na internetu. Najprej si preberi in poglej video: Ni vse res, kar je na internetu, nato si preberi še članek Si pametnejši od svojega mobilnika.