Pred prvomajskimi počitnicami, 25. aprila 2018, se je v ŠD Trata v Škofji Loki odvijala prireditev Unesco ima talent, ki je bila sestavljena iz treh delov. V prvem delu prireditve je žirija izbrala zmagovalca Osnovne Šole Cvetka Golarja Škofja Loka, v drugem delu so se predstavili »zmagovalci« posameznih šol. Našo šolo je zastopala glasbena skupina Into music, ki se je na odru pred številno publiko odlično odrezala. Cilj projekta, tekmovanja Unesco ima talent je sodelovanje, strpnost in sprejemanje drugačnosti. Tretji del prireditve pa je bil zabavnega značaja, saj so se vsi zbrani v dvorani zabavali ob poslušanju skupine Jazz je kul bend.

Naši šolski glasbeni skupini Into music čestitamo za uspešno predstavitev naše šole na “tekmovanju”.

 

Posnetek dogajanja na prireditvi in nastop Into music si lahko od 1:14:00 minute ogledate TUKAJ.

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)