ZIMSKI ŠPORTNI DAN (6. – 9.r)

V četrtek, 1. 2. 2024, bomo imeli zimski športni dan. Učenci ste izbirali med smučanjem na Cerknem ter pohodom v okolici Kobarida.

ŠOLSKO MALICO dvignete vsi učenci v kuhinji od 7.50 do 8.00.  S seboj imejte plastenko za čaj.

KOSILA bomo za vse učence predmetne stopnje odpovedali. Kdor bo kosilo jedel v šoli (pohodniki), naj se pravočasno prijavi preko aplikacije Moja malica.

SMUČARJI:

Odhod avtobusa bo ob 8.00 izpred šole.

S seboj boste vzeli ŠOLSKO MALICO, dodatno hrano in pijačo pa si prinesite sami. V spremstvu učitelja boste lahko malico kupili tudi v smučarski restavraciji.

Poskrbite za primerno opremo (topla oblačila, rezervne nogavice, komplet smučarska oprema, krema za sonce, …). Za vse učence je obvezna čelada.

Razdeljeni boste v skupine. Vsako skupino bo vodil učitelj. Skupine smučajo ves čas prosto, ampak skupaj. Upoštevajte red na smučišču in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo bo okoli  16.30.

POHODNIKI:

Odhod izpred šole bo ob 8.15.

S seboj boste vzeli ŠOLSKO MALICO, dodatne prigrizke in pijačo si prinesite sami.

Imejte primerno opremo (pohodniški čevlji, dolga oblačila, mali nahrbtnik, …).

Prihod pohodnikov pred šolo bo do prvih prevozov.

Športni pozdrav, učitelja ŠPORTA.